UAB „Arginta“ projektas - „Lietuvos metų gaminys – 2015“

Š. m. gruodžio 11 d. Vyriausybėje buvo paskelbti šalyje svarbiausiu laikomo, verslo bendruomenės pripažinto ir Lietuvos įmonių gaminamą produkciją kasmet įvertinančio konkurso "Lietuvos metų gaminys - 2015" nugalėtojai.

Skaityti daugiau...

Arginta grupės atstovai dalyvauja verslo misijoje į Kazachstaną

Š. m. gegužės 18-21 d. su Lietuvos Respublikos premjeru Algirdu Butkevičiumi priešakyje Lietuvos verslo konfederacija, Lietuvos Pramoninkų konfederacija kartu su Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija organizuoja verslo misiją į Kazachstaną, kur sieks stiprinti dvišalius ekonominius ryšius ir skatinti investicijas Lietuvoje.

Skaityti daugiau...

Įgyvendintas projektas "Bresto miesto nuotekų valyklos rekonstrukcija. Naujos aerotanko sekcijos su azoto ir fosforo šalinimu statyba "

2014 m. rugpjūčio pabaigoje buvo užbaigtas UAB „Arginta" projektas „Bresto miesto nuotekų valyklos rekonstrukcija. Naujos bioreaktoriaus sekcijos su azoto ir fosforo šalinimu statyba“.

Skaityti daugiau...

UAB "Arginta" išrinkta GERIAUSIU 2013 METŲ RANGOVU

Š. m. vasario 14 d. Aplinkos projektų valdymo agentūra (APVA) apdovanojo geriausius savo partnerius ir darbuotojus už efektyvų bendradarbiavimą įgyvendinant aplinkosauginius projektus. UAB "Arginta" buvo pripažinta ir gavo GERIAUSIO 2013 M. RANGOVO apdovanojimą.

Skaityti daugiau...

UAB "Arginta" įgyvendino projektą

UAB „Arginta“, gavusi Europos Sąjungos struktūrinių fondų paramą, įgyvendino projektą: „UAB „Arginta“ hibridinės atsinaujinančios energijos elektros jėgainės, naudojančios įvairių tipų fotovoltinius modulius bei vėjo jėgaines, sukūrimas“

Skaityti daugiau...

UAB "Arginta" dalyvavo ISM 100 talentų programoje

UAB "Arginta" yra viena iš 20 įmonių sudalyvavusių ISM 100 talentų programoje.

Skaityti daugiau...

UAB „Arginta“ įgyvendino projektą „MTTP paslaugų, skirtų elektromobilių vystymui, įsigijimas“

UAB „Arginta“, gavusi Europos Sąjungos struktūrinių fondų paramą, įgyvendino projektą „MTTP paslaugų, skirtų elektromobilių vystymui, įsigijimas“ (projekto Nr. VP2-1.3-ŪM-05-K-01-161).

Skaityti daugiau...

UAB „Arginta“ baigė įgyvendinti ES finansuojamą projektą

UAB „Arginta", gavusi Europos Sąjungos struktūrinių fondų paramą, įgyvendino projektą: „Kokybiškai naujo nuotekų valymo įrenginio, paremto nuoseklaus biologinio valymo technologija, sukūrimas" (projekto Nr. VP2-1.3-ŪM-02-K-01-003).

Skaityti daugiau...

2012-05-30 UAB “Arginta” aplankė Vilniaus III-ojo Verslo Vadovų klubo ir Verslo Vadovų Mokymo Centro nariai

2012 m. gegužės 30 d. UAB "Arginta" aplankė Vilniaus III-ojo Verslo Vadovų klubo ir Verslo Vadovų Mokymo Centro nariai.

Skaityti daugiau...

UAB “Arginta” lankėsi Vilniaus Žvėryno gimnazijos 11 klasės mokiniai

Š. m. balandžio 16 d. UAB "Arginta" lankėsi Vilniaus Žvėryno gimnazijos 11 klasės mokiniai.

Skaityti daugiau...